Konkurs „Pozytywnie Nakręceni Tarnogórzanie”Konkurs, organizowany po raz pierwszy przez Tarnogórskie Centrum Kultury w Reptach Śląskich oraz DKF Olbrzym, ma na celu aktywizować dzieci i młodzież z terenu naszej gminy, zachęcić ich do aktywnego udziału w wydarzeniach kulturalnych oraz promować pasję i zainteresowania mieszkańców Tarnowskich Gór.


Uczestnicy konkursu będą zobowiązani do nakręcenia telefonem komórkowym filmu o czasie trwania nie krótszym niż 2 minuty oraz nie dłuższym niż 5 minut. Tematyka materiału jest dowolna – ważne, aby głównym bohaterem było miasto Gwarków. Zgłosić można tylko te nagrania, które nie były dotąd publikowane lub zgłaszane do innych konkursów czy przeglądów. Finał akcji – wręczenie nagród oraz pokaz nagrodzonych filmów odbędzie się jesienią w Tarnogórskim Centrum Kultury. Zgromadzone produkcje mogą stać się wspaniałą wizytówką naszego miasta.

REGULAMIN KONKURSU

Najbliższe wydarzenia

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

ZAJĘCIA STAŁE
 

Informacje

TCK FM

info
kult
ur

Kulturalny SMS