FESTIWAL - WIOSNA FILMÓW


6 – 29 maja (niedziela – wtorek)


Dyskusyjny Klub Filmowy Olbrzym zaprasza na przegląd tegorocznego Festiwalu Filmowego WIOSNA FILMÓW – dzieła z całego świata, docenione na najbardziej prestiżowych festiwalach.

WIOSNA FILMÓW już na trwałe wpisała się w kalendarz ważnych wydarzeń kulturalnych na mapie Polski. Co więcej, pokazy w ramach festiwalu to projekcje przedpremierowe! To jedyna okazja, by tak szybko zobaczyć te filmy na wielkim ekranie! W tegorocznym programie znajdują się filmy z takich krajów, jak Francja, Izrael, Singapur czy Japonia, pokazywane m.in. w Cannes, Berlinie, Wenecji, Karlowych Warach, Locarno, Montrealu, San Sebastian czy nawet Sundance. WIOSNA FILMÓW to również obrazy wypatrzone na mniejszych, ale ważnych dla każdego kinomana festiwalach, takich jak Cottbus, Toronto, Mannheim, Rzym czy Saloniki. Filmy poruszają tematykę społeczną oraz kulturową, a formą dorównują najbardziej wyszukanym dziełom w historii kinematografii. 

W maju, w ramach Festiwalu wyświetlimy filmy: „Do zobaczenia w zaświatach”, „Fokstrot”, „Ramen. Smak wspomnień”, „Jesień we Francji” oraz „Obietnica poranka”. Szczegółowe daty i godziny seansów podajemy w repertuarze Dyskusyjnego Klubu Filmowego Olbrzym: KLIKNIJ TUTAJ!

Bilety: 8/10zł na pojedyncze seanse. Karnet na cały Festiwal: 32/40zł.

 
 
                              wydarzenia                                                                                                                                                              »całe kalendarium
 

 


 
ZAJĘCIA STAŁE

Informacje