Blues w plenerze


20 lipca (piątek), godz. 19.00


Blues w plenerze: The Deers i Makaron & Rico

Makaron & Riko - niezwykły duet bluesowy. Najbardziej rozpoznawalny wykonawca śląskiego bluesa.

Marek "Makaron" Motyka - często występuje jako człowiek-orkiestra. Obwieszony perkusjonaliami wyśpiewuje przede wszystkim stare śląskie pieśni w bluesowym brzmieniu. Muzyka to dla niego pasja i zabawa, bez której nie wyobraża sobie życia. Gra w klubach, domach kultury, szkołach, na ulicy - wszędzie gdzie chcą go słuchać.
 
Ryszard Rajca - muzyk, który swoją pasję przekłada nie tylko na współpracę z różnymi artystami, ale i na organizowanie przedsięwzięć o charakterze popularyzatorskim i edukacyjnym. Często prowadzi warsztaty i jam sessions.

The Deers - zespół, który powstał na przełomie 2017/18 w Tarnowskich Górach. Jego zainteresowania muzyczne skupiają się głównie na okolicach rocka. Utwory The Deers opatrzone są tekstami ich własnego autorstwa. W skład zespołu wchodzą: Tomasz Drozdowski,  Konrad Krzykawski, Łukasz Piejek, Tomasz Rossa, Krzysztof Magnuski, Piotr Śmieja.
 
Teren przed TCK. Wstęp wolny.
 
                              wydarzenia                                                                                                                                                              »całe kalendarium 

 

 
  
 
ZAJĘCIA STAŁE

Informacje