AktualnościInformujemy, że zajęcia taneczne i muzyczne zaplanowane na 4 grudnia w TCK Repty Śląskie nie odbędą się z powodu niezależnego od organizatora. O nowym terminie poinformujemy niebawem.

KOLEJNY SUKCES!

Z radością informujemy, że dwie nasze grupy „wytańczyły” sukces na V Ogólnopolskim Spotkaniu Tanecznym „Pląsy Dramy” w Pyskowicach.

Wyróżnieniem I stopnia uhonorowane zostały:

- Mały Tess - za etiudę taneczną „Sięgając gwiazd”;

- Tess I – za inscenizację taneczną „Poszukując”.
 

Gratulujemy!Z przykrością informujemy, że zaplanowane na 14 października śląskie zabawy „Malyrze na Ślonsku” w ramach Dziecięcego Uniwersytetu Kultury zostały odwołane. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Informujemy, że lista uczestników na wyjazd do Wilna w ramach cyklu „Podróże ze sztuką” została już zamknięta. Cieszymy się, że nasza propozycja spotkała się z tak entuzjastycznym przyjęciem.

Spotykamy się 12 października o godz. 6.00 przy budynku Tarnogórskiego Centrum Kultury (ul. Jana III Sobieskiego 7).

Informujemy także, że z uczestnikami wycieczki będzie kontaktować się pracownik biura podróży, który wyjaśni wątpliwości i odpowie na wszelkie pytania.

Pragniemy pochwalić się świetną wiadomością - nasza Instruktorka ds. artystycznych zajmująca się animacją społeczno-kulturalną dostała się do I etapu konkursu dla partnerstw projektu Operator Kultury, realizowanego przez Regionalny Instytut Kultury w Katowicach. Projekt ten jest jednym z elementów programu Bardzo Młoda Kultura, a jego ideą jest zbliżenie sektorów oświaty i kultury w prowadzeniu edukacji kulturowej.

Informacje