AktualnościZ przykrością informujemy, że zaplanowane na 14 października śląskie zabawy „Malyrze na Ślonsku” w ramach Dziecięcego Uniwersytetu Kultury zostały odwołane. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Informujemy, że lista uczestników na wyjazd do Wilna w ramach cyklu „Podróże ze sztuką” została już zamknięta. Cieszymy się, że nasza propozycja spotkała się z tak entuzjastycznym przyjęciem.

Spotykamy się 12 października o godz. 6.00 przy budynku Tarnogórskiego Centrum Kultury (ul. Jana III Sobieskiego 7).

Informujemy także, że z uczestnikami wycieczki będzie kontaktować się pracownik biura podróży, który wyjaśni wątpliwości i odpowie na wszelkie pytania.

Pragniemy pochwalić się świetną wiadomością - nasza Instruktorka ds. artystycznych zajmująca się animacją społeczno-kulturalną dostała się do I etapu konkursu dla partnerstw projektu Operator Kultury, realizowanego przez Regionalny Instytut Kultury w Katowicach. Projekt ten jest jednym z elementów programu Bardzo Młoda Kultura, a jego ideą jest zbliżenie sektorów oświaty i kultury w prowadzeniu edukacji kulturowej.
Miło nam poinformować, że Tarnogórskie Centrum Kultury otrzymało dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na zadanie:  Kultura w plenerze - zakup sprzętu i wyposażenia na potrzeby realizacji edukacji kulturalnej oraz działań artystycznych.
A to wszystko po to, by „wyjść” z kulturą poza mury budynku TCK.

Tarnogórskie Centrum Kultury planuje w 2017 roku następujące postępowanie:

a) Nazwa przedmiotu zamówienia: Remont i przebudowa pomieszczeń w budynku Tarnogórskiego Centrum Kultury – zadanie 2 - aranżacja piwnicy wraz z remontem toalet i szatni

b) Rodzaj zamówienia – robota budowlana

c) Tryb postępowania – przetarg nieograniczony

d) Planowany termin wszczęcia postępowania – II kwartał

e) Orientacyjna wartość zamówienia – ok. 740 tys. zł brutto

Informacje