Aktualności


Miejski Ośrodek Kultury w Miasteczku Śląskim zaprasza na ostatnie dwa letnie spotkania w Parku Rubina!

 


Uwaga!
W czerwcowym wydaniu naszego informatora wkradł się błąd. Na wernisaż „Różnorodność materii” i koncert Muzyki Sfer zapraszamy w piątek (9 czerwca) o godz. 18.00.
Kiermasz Sztuki i Rzemiosła Artystycznego - Gwarki 2017

Do 10 czerwca czekamy na zgłoszenia lokalnych i regionalnych rzemieślników, artystów i osób, które własnoręcznie tworzą oryginalne przedmioty użytku codziennego, czy ozdoby. Podczas Kiermaszu Sztuki i Rzemiosła Artystycznego w dniach 9 i 10 września 2017 r. uczestnicy będą mogli promować własne wyroby bez ponoszenia opłat targowych. Zgłoszenia w formie mailowej (ze zdjęciami produktów) proszę wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Organizatorzy poinformują o wyniku rekrutacji na tegoroczny kiermasz w pierwszym tygodniu lipca.
Pragniemy pochwalić się świetną wiadomością - nasza Instruktorka ds. artystycznych zajmująca się animacją społeczno-kulturalną dostała się do I etapu konkursu dla partnerstw projektu Operator Kultury, realizowanego przez Regionalny Instytut Kultury w Katowicach. Projekt ten jest jednym z elementów programu Bardzo Młoda Kultura, a jego ideą jest zbliżenie sektorów oświaty i kultury w prowadzeniu edukacji kulturowej.

Z przykrością informujemy, że najbliższe spotkanie ART DOC zostało odwołane.
Projekcja filmu „Angelus” i spotkanie z Lechem Majewskim, Andrzejem Mastalerzem i Marianem Makulą odbędą się jesienią. Osoby, które zakupiły bilety mogą je zwrócić w kasie TCK.

Informacje