4 stycznia 2018, godz. 19.00
5 Stycznia 2018, godz. 19.00


Ze względu na ogromne zainteresowanie noworoczną operetką "Wiedeńska krew" przygotowaliśmy dla Was dodatkowy termin! Zapraszamy 4 stycznia o godz. 19.00.

 

"Wiedeńska krew" J. Straussa jest czwartą (obok "Zemsty nietoperza", "Barona cygańskiego" i "Nocy w Wenecji") najbardziej znaną operetką kompozytora, która niezmiennie utrzymuje się w czołówce światowego repertuaru. Wspaniała muzyka i taniec, barwne kostiumy, niebanalna scenografia od lat zachwycają publiczność scen operetkowych.

Frywolna operetka przepełniona jest największymi hitami łączącymi wspaniałą muzykę i czar wiedeńskich salonów. Libretto opowiada historię hrabiego Zedlau, którego żona poczuwszy niedługo po ślubie „wiedeńską krew” opuszcza młodego i naiwnego małżonka. Hrabia nie cierpi zbyt długo i zmienia się w pierwszorzędnego uwodziciela i casanovę, o którego względy walczą piękne kobiety: urocza tancerka i sama hrabina. Jak to bywa w operetkach małżonkowie, a także dwie inne pary, biorą udział w komedii pomyłek i nieporozumień, by w finale odnaleźć miłość u boku ukochanego.


Bilety w cenie 56/70 zł dostępne w kasie biletowej TCK oraz na stronie internetowej w zakładce KUP BILET.

Informacje