3 i 4 stycznia 2019, godz. 19.00


Powitajcie z nami Nowy Rok!

Jak zawsze na początku stycznia ze sceny TCK rozbrzmiewać będzie to, co najbardziej kojarzy się z Nowym Rokiem i karnawałem – czyli najpiękniejsze utwory operetkowe.

Dwukrotnie, dzień po dniu – 3 i 4 stycznia – zapraszamy na operetkę „Paryski romans” w wykonaniu Teatru Muzycznego Iwia. Usłyszymy zachwycające, klasyczne przeboje takie jak:   „Wilia”, „O Sole Mio”, „Ach Kobietki” czy „Kocham Paryż”. Obraz stolicy operetki, który przyciąga, zachwyca i hipnotyzuje śpiewem, ale także tańcem w wykonaniu mistrzów tanga, salsy, paso doble, mambo oraz – oczywiście – klasycznego straussowskiego walca.

A wszystko to w tle perypetii dwojga bohaterów: Antoniny i Edwina – polskich śpiewaków, którzy trafiają do Paryża. Szukają spełnienia marzeń i pragną swego wzajemnego towarzystwa, a nawet miłości. Jednak ich charaktery, nieprzewidywalne sytuacje i ciągłe zwroty wciąż stają im na przeszkodzie. Edwin zbyt często ulega urokowi przepięknych i ponętnych Paryżanek, zaś Antonina ciągle odłącza się od grupy w poszukiwaniu angażu na paryskich scenach i estradach.

To pełna niespodzianek opowieść z pogranicza komedii i dramatu, operetkowy romans, w którym – jak na operetkę przystało – miłość zwycięża, a jednak szczęśliwe zakończenie wszystkich zaskakuje.

Obsada: Izabela Witwicka, Jarosław Bielecki/Jakub Klich, Michał Bagniewski/Rafał Tomkiewicz, Krzysztof Sojka, Paweł Nowak/Michał Boruta, Anna Kaczmarek, Anna Hamryszak
Scenariusz i reżyseria: Izabela Witwicka
Kierownictwo muzyczne: Wiesław Murzański
Choreografia: Izabela Witwicka, Anna Kaczmarek


Bilety – 56/70 zł.

UWAGA! Bilet na operetkę może być doskonałym prezentem dla najbliższych. Aby otrzymać specjalne zaproszenie wystarczy kupić bilet i zadzwonić (32) 285-27-34, wew. 22 lub zgłosić ten fakt w recepcji TCK.

 

Informacje