14 – 15 grudnia (piątek – sobota)


Zapraszamy na warsztaty taneczne pod okiem mistrzów!

Anna Julia Dębowska - jazz i lyrical jazz (zajęcia 14-15 grudnia).
Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej im. Feliksa Pammela w Łodzi. Brała udział w takich spektaklach, jak „Jesus Christ Superstar”, „Cats”, „Evita” czy „Phantom of the Opera”. Od 2002 roku pracuje w Teatrze Muzycznym ROMA w Warszawie. Występowała w musicalu „Koty”, w którym zagrała ponad 330 razy jako liderka zespołu tanecznego. Instruktor w Egurrola Dance Studio. Jej specjalnością jest balet, modern jazz i techniki strechingowe. 

Łukasz Huzik  - contemporary (zajęcia 14 grudnia)
W 2003 roku uzyskał dyplom zawodowego tancerza Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi. W 2011 roku ukończył Akademię Muzyczną w Łodzi, specjalizacja: choreografia i techniki tańca. W 2015 roku ukończył AHE w Łodzi zdobywając tytuł magistra Pedagogiki specjalizacja: Pedagogika Tańca. Od 2003 roku pracuje w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”.
Od 2012 roku jest pedagogiem Letniej Szkoły Tańca Współczesnego w Koszęcinie, gdzie prowadzi zajęcia z techniki modern i technik wspomagających. 

Włodek Kołobycz - lyrical Jazz, contemporary (zajęcia 15 grudnia)
Swoje pierwsze kroki w tańcu stawiał na Ukrainie. Po przeprowadzce do Polski tańczył w zespole Tanero, aktualnie jest związany z zespołem Yuldance. Uczy tańca w Egurrola Dance Studio.
Brał udział w wielu mistrzostwach Polski i Świata IDO, gdzie często stawał na podium, a w 2012 roku zdobył tytuł mistrza Europy.
Szkolił się pod okiem wielu znakomitych pedagogów m. in. w Broadway Dance Center w Nowym Jorku lub EDGE Performing Arts Center w Los Angeles.
W 2015 roku został finalistą 8. edycji programu You Can Dance - Po Prostu Tańcz! W 2018 r. - półfinalista programu World of Dance – Polska.

Wszelkich informacji udziela Justyna Michalska, tel. 32 285 27 34 wewn. 16. 

Informacje