TCK w dzielnicach


Obecnie są to oddziały TCK w czterech dzielnicach miasta. Stały się ważnymi ośrodkami nie tylko edukacji kulturalnej, ale także integracji mieszkańców danej dzielnicy.


UWAGA!!!
Przypominamy, że od ubiegłego roku zmienił się system płatności za zajęcia w oddziałach Tarnogórskiego Centrum Kultury w Reptach Śląskich, Strzybnicy, Opatowicach oraz Lasowicach. Nie ma ma możliwości wpłat za zajęcia bezpośrednio w budynkach TCK w dzielnicach. Opłatę za zajęcia można uiścić wyłącznie przez zakładkę KUP BILET na stronie internetowej www.tck.net.pl oraz w kasie Tarnogórskiego Centrum Kultury przy ul. Jana III Sobieskiego 7. Do 15. dnia każdego miesiąca można zakupić bilet miesięczny na wybrane zajęcia. Szczegóły na naszej stronie internetowej w zakładce REGULAMINY I CENNIKI.


 

PROGRAM DZIAŁALNOŚCI TCK W DZIELNICACH (sezon 2017/2018):
 

 
REPTY ŚLĄSKIE
STRZYBNICA
OPATOWICE

LASOWICE


DODATKOWO POLECAMY:

 

  • 16 marca, godz. 18.00 w TCK Strzybnica – Wielkanocne warsztaty rękodzieła prowadzone przez p. Angelikę Krzus – absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Podczas warsztatów uczestnicy wykonają stroik – drzewko. Koszt warsztatów 10 zł (materiały w cenie). Liczba miejsc ograniczona.

 

  • 22 marca, godz. 18.00 w TCK Opatowice - projekt muzyczno - teatralny pt. "Bajkowo - filmowo", w wykonaniu uczestników zajęć wokalnych i teatralnych, wprowadzających nas w świat dzieciństwa i baśniowej przygody. Wstęp wolny. 

Informacje