ukBądź na bieżąco z tańcem:  

Infokultur | SŁUCHAJ tckfm radio internetowe

W RYTMIE NOCY

w dniu 07 maja, 2016

11 czerwca, godz. 18.00

W rytmie nocy

Zapraszamy na pierwsze tarnogórskie widowisko muzyczno-taneczne „W rytmie nocy”. Na scenie pojawi się ponad 60 utalentowanych aktorów, tancerzy i wokalistów.

Spektakl opowiada o poszukiwaniu prawdziwej i bezinteresownej miłości. Główna bohaterka Natalia przyjeżdża z rodziną nad morze na tygodniowe wakacje w Ośrodku Wczasowym „Perła Bałtyku”. Ośrodek ten oferuje łatwą i przyjemną rozrywkę w dzień, a w nocy pokazuje swoją prawdziwą twarz. Natalia poznaje atrakcyjnego instruktora tańca – Patryka. Czy ich uczucie przetrwa próbę czasu i przerodzi się w prawdziwą miłość?

To zabawna, momentami absurdalna historia okraszona sporą ilością tańca. Będzie dużo młodzieńczej energii, pasji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Produkcja i realizacja: Tarnogórskie Centrum Kultury. Scenariusz i reżyseria: Tomasz Owczarek. Choreografia: Justyna Michalska. Wizualizacje: Marta Burian.

 

Bilety w cenie 15 zł (normalny, 12 zł (ulgowy), 10,50 zł (grupowy)*, 7,50 zł (Rodzina 5+) dostępne na stronie www.tck.net.pl w zakładce Kup bilet oraz w kasie biletowej TCK.

 

* - bilety grupowe można nabyć jedynie w kasie biletowej TCK.