01.06.2024

Dofinansowanie do projektu TCK

Z ogromną radością ogłaszamy, że TCK otrzymało dofinansowanie w wysokości 11 tys. złotych z programu dotacyjnego Kultura – Interwencje na realizację projektu „Pnioki, Krzoki i Ptoki: Opatowice i Stare Tarnowice”!

Tegoroczna edycja programu cieszyła się rekordowym zainteresowaniem – złożono aż 2272 wnioski! Tym bardziej jesteśmy dumni, że nasz projekt został wyróżniony i wybrany do wsparcia!

Projekt „Pnioki, Krzoki i Ptoki: Opatowice i Stare Tarnowice” ma na celu przybliżenie lokalnej społeczności historii i kultury tych dwóch dzielnic Tarnowskich Gór. Dzięki dofinansowaniu będziemy mogli zrealizować szereg wspaniałych działań, które pozwolą mieszkańcom lepiej poznać swoje korzenie oraz wzmacniać więzi społeczne.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie i wsparcie! Już wkrótce podzielimy się szczegółami naszych planów i zaprosimy wszystkich do udziału w tym wyjątkowym projekcie.

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt