Spotkanie autorskie z Moniką Michalik


12 lipca (piątek), godz. 19.00


Spotkanie autorskie z Moniką Michalik

Miejsce: strefa relaksu przed budynkiem TCK
 
Monika Michalik to nasza TCK-owa koleżanka. „Bądź moim marzeniem” jest jej debiutancką powieścią. Inspiracją były dramatyczne wydarzenia z życia autorki. Książka została wydana przez renomowane krakowskie Wydawnictwo ZNAK.

To książka o tym, że nawet w najczarniejszych chwilach warto dać szansę szczęściu i prawdziwej miłości. Zaledwie kilka godzin przed wymarzoną podróżą na Korfu Tomek oznajmia Natalii, że kocha inną. Jej świat rozpada się na kawałki. To miał być ich pierwszy wyjazd za granicę. Turkusowe morze, ciepły piasek, tylko oni dwoje…
Od momentu, w którym Natalia pojawia się w hotelowym lobby, Michał nie może przestać o niej myśleć. Ale romans z turystką? Przecież nie po to wyjechał aż na Korfu, by znowu ściągnąć na siebie kłopoty! Jednak każda kolejna wspólnie spędzona chwila upewnia Michała, że Natalia to kobieta jego życia. Gdy zakochanych już tylko krok dzieli od szczęśliwego zakończenia, wyniki badań lekarskich przekreślają wszystko. W dodatku w życiu Natalii na nowo pojawia się… Tomek.
Czy wakacyjny romans może przerodzić się w prawdziwą miłość i przetrwać najgorsze?

Dodajmy, że Monika Michalik została laureatką konkursu „Jak zostać ulubioną pisarką Polek?”. Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książki z autografem autorki.

Wstęp wolny
                                                                                                                                                                                                                   
           
  

 
 
 
ZAJĘCIA STAŁE
 

Informacje