TEATR POLSKA 2019: STAŚ I ZŁA NOGA


18 października (piątek), godz. 18:00


TEATR POLSKA 2019: STAŚ I ZŁA NOGA

Drugi z trzech spektakli, które będą wystawione na scenie Tarnogórskiego Centrum Kultury w ramach Programu TEATR POLSKA 2019.

„Staś i Zła Noga” Teatru Śląskiego w Katowicach to opowieść o kilkunastoletnim chłopcu z niepełnosprawnością, którego samotnie wychowuje Mama. O ich zmaganiach z codzienną rzeczywistością, przezwyciężaniu przeciwności i poszukiwaniu przyjaciół. Wszystko to podszyte solidną dawką ironicznego humoru, bo przecież ta historia to znacznie więcej: Mama walczy z systemem, Staś trenuje zdolności telepatyczne, a Zła Noga marzy, by zostać kosmonautką. Jak potoczą się ich historie?

Reżyseria: Bartłomiej Błaszczyński

Po spektaklu - spotkanie wktorów z widzami.

Na spektakl zapraszamy widzów w wieku 9+.

Wstęp wolny

TEATR POLSKA WEJŚCIÓWKI:
W ramach programu TEATR POLSKA będzie można skorzystać z bezpłatnych wejściówek na spektakle: „Staś i Zła Noga”, „ Pomelo jest zakochany…” oraz „Wiedźmin. Turbolechita”. Jedna osoba może odebrać maksimum 3 wejściówki na jeden spektakl. Gdyby z jakiegoś powodu udział w wydarzeniu nie był możliwy, prosimy o zwrot wejściówki do kasy Tarnogórskiego Centrum Kultury lub o telefon pod numer 32 285 27 34 i podanie jej numeru . Ilość wejściówek jest ograniczona, a dzięki informacji od Państwa, ktoś inny będzie mógł skorzystać z naszej oferty teatralnej.

Informacje