DKM: Fenomen Taco Hemingway’a


24 października (czwartek), godz. 19.00


DYSKUSYJNY KLUB MUZYCZNY "ZJAWISKO

Fenomen Taco Hemingway’a


Urodził się w 1990 roku w Kairze. Na początku rapował po angielsku, lecz dopiero gdy zaczął tworzyć rymy po polsku, dotarł do szerszego grona słuchaczy. Przełomowy okazał się dla niego koncert na Open’er Festival 2015, który skwitował słowami „pewnie najważniejszy dzień mojego życia”. Od tego momentu już nic nie było dla Taco Hemingway’a, czyli Filipa Szcześniaka takie samo.

Artysta posiada niezwykłą umiejętność łączenia słuchaczy rapu i innych gatunków muzycznych. Jego wydawnictwa muzyczne uzyskują świetne wyniki sprzedaży, koncerty wyprzedają się w błyskawicznym tempie. Z kolei jego obecność w mediach jest odwrotnie proporcjonalna do popularności. Człowiek fenomen.

Podczas październikowego spotkania Dyskusyjnego Klubu Muzycznego „Zjawisko” zastanowimy się, co sprawia, że przyciąga słuchaczy z różnych krańców muzycznych. Gościem specjalnym spotkania i zarazem współprowadzącym będzie Arnold Filingier, tarnogórski poszukiwacz muzycznych doświadczeń, zdeklarowany fan rapu, kolekcjoner wydawnictw muzycznych, nałogowy koncertowicz. Zapraszamy do wspólnej dyskusji na temat zjawiskowości Taco Hemingway’a.

Bilety: 2 zł

Informacje