Żyć mocniej?

Tegoroczny VII Tarnogórski Przegląd Filmów o Tematyce Uzależnień „ŻYĆ MOCNIEJ…?” poświęcony będzie głównie dyskryminacji i przemocy rówieśniczej. To problem coraz częściej dotykający współczesną młodzież i przybierający niekiedy niezwykle drastyczne formy. Jak walczyć z tym zjawiskiem? Jak mu przeciwdziałać? Jak wcześnie rozpoznawać symptomy?

W ramach Przeglądu odbędą się jak zawsze warsztaty oraz wykłady, które będą wprowadzeniem do filmów poruszających ten bolesny problem. Zaprezentujemy m.in. doskonałą animację „Mary i Max”, czy polski film ”Body/Ciało”. Tegoroczny program został wzbogacony o poranne pokazy dla najmłodszych. Wykładowcami będą znani specjaliści: psycholog Karolina Szywacz-Kozłowska, psychoterapeuta Piotr Sobczak – dyrektor Tarnogórskiego Ośrodka Terapii Uzależnień, Profilaktyki i Pomocy Psychologicznej oraz psycholog Marcin Ziemniewicz.

Przegląd filmowy „ŻYĆ MOCNIEJ…?” jest realizowany ze środków finansowych Urzędu Miasta Tarnowskie Góry we współpracy z Głównym Specjalistą w Referacie Sportu i Zdrowia Urzędu Miasta Tarnowskie Góry.

Wykłady + pokazy filmowe
Budynek TCK
Dzieci, młodzież, dorośli
Wstęp wolny (wejściówki)

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt