18
Niedziela
Lipiec
godz. 12:00

Akcja Lato w Mieście – „Koty 3”/ TCK w centrum

W ramach Akcji Lato w Mieście 2021 przygotowaliśmy dla Państwa cykl niedzielnych spektakli plenerowych. Niedziela po niedzieli, począwszy od 27 czerwca a skończywszy na 18 lipca Teatr Gry i Ludzie z Katowic zaserwuje dzieciakom i ich rodzinom moc teatralnych wrażeń. Twórcy przedstawień zwracają szczególną uwagę na plastyczną i wizualną warstwę własnych realizacji. Teatr Gry i Ludzie mają na swoim koncie występy m.in. w Niemczech, Holandii, na Węgrzech, w Tunezji czy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich – teraz czas na Tarnowskie Góry.
Wstęp na wszystkie przedstawienia jest wolny.

W razie bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych przewidujemy przeniesienie spektakli do wnętrza Tarnogórskiego Centrum Kultury na ul. Jana III Sobieskiego 7. Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej oraz oficjalnego fanpage’a na FB w celu uzyskania komunikatu o ostatecznym miejscu realizacji.

„Koty 3”
Wesoły i bardzo kolorowy, interaktywny spektakl dla najmłodszych dzieci. W kocim świecie wcale nie jest zwyczajnie i nudno. Pazurek, Chrupek i Kitka to naprawdę niezłe gagatki i dlatego przydarzają się im zabawne i „wybuchowe” historie. Kto jest ciekawy, co stanie się z armatą dziadka pirata, albo czy możliwe jest złapanie chmurki w locie oraz czy to na pewno kotek wypił mleczko i ogonkiem stłukł jajeczko, musi to zobaczyć. Kociaki są niesforne i dowcipne, rozśpiewane i roztańczone, choć czasem z ich muzykowania wychodzi… „kocia muzyka”.
Czas trwania: około 40 minut
Spektakl adresowany jest do widzów wieku od 3 lat.


Scenariusz i reżyseria: Maciej Nogieć
Scenografia: Maciej Nogieć
Występują: Ania Kandziora, Justyna Świętojańska, Alicja Szymkiewicz

  • Teatr
  • Dzieci
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt