04
Niedziela
Lipiec
godz. 12:00

Akcja Lato w Mieście – „Morskie opowieści Kapitana Guliwera”/ TCK w centrum

W ramach Akcji Lato w Mieście 2021 przygotowaliśmy dla Państwa cykl niedzielnych spektakli plenerowych. Niedziela po niedzieli, począwszy od 27 czerwca a skończywszy na 18 lipca Teatr Gry i Ludzie z Katowic zaserwuje dzieciakom i ich rodzinom moc teatralnych wrażeń. Twórcy przedstawień zwracają szczególną uwagę na plastyczną i wizualną warstwę własnych realizacji. Teatr Gry i Ludzie mają na swoim koncie występy m.in. w Niemczech, Holandii, na Węgrzech, w Tunezji czy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich – teraz czas na Tarnowskie Góry.
Wstęp na wszystkie przedstawienia jest wolny.

W razie bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych przewidujemy przeniesienie spektakli do wnętrza Tarnogórskiego Centrum Kultury na ul. Jana III Sobieskiego 7. Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej oraz oficjalnego fanpage’a na FB w celu uzyskania komunikatu o ostatecznym miejscu realizacji.

„Morskie opowieści Kapitana Guliwera”

Kapitan Guliwer wyrusza na czele swej niezbyt rozgarniętej załogi, aby sprzedać bezcenny ładunek – marchewki. Podczas rejsu spotyka ich wiele przedziwnych przygód – tak na lądzie, jak i na pokładzie statku. W spektaklu zastosowano różne formy teatralne, m.in. plan żywy, pacynki czy maski. Poszczególne przygody łączą w całość żeglarskie piosenki i marynarskie tańce.
Czas trwania: około 50 minut
Spektakl adresowany jest do widzów wieku od 3 lat.

Reżyseria: Michał Tramer
Scenografia: Bartosz Socha, Michał Tramer
Lalki: Bartosz Socha, Michał Tramer
Choreografia: Marcin Włosiński
Konsultacja muzyczna: Agata Szymała
Występują: Grzegorz Lamik, Bartosz Socha, Szymon Strużek, Kamil Katolik/Krzysztof Grzela

  • Teatr
  • Dzieci
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt