19
Sobota
Marzec
godz. 17:00

„Ciałopozytywność zaczyna się w głowie” – warsztaty ciałopozytywności z Katarzyną Kowalik/Kobieca Art Arena

Katarzyna Kowalik – trenerka, żona, matka i wybitna sportsmenka – Mistrzyni Europy Bikini Fitness Weteranek IFBB. Pomimo wielu przejść, w tym pokonania śmiertelnej choroby, zmieniła swoje życie tak, że może być wzorem dla innych. Kobieta charyzmatyczna, która z uśmiechem na twarzy odważnie kroczy przez życie.
Jest rodowitą Ślązaczką. Urodziła się w Bytomiu, a teraz mieszka z rodziną w Tarnowskich Górach. Z ruchem i ćwiczeniami związana jest od dzieciństwa.
Niemal 10 lat temu pani Katarzyna pokonała nowotwór złośliwy. Po powrocie do zdrowia i rehabilitacji wróciła do systematycznych treningów, czego wynikiem były pierwsze sukcesy w zawodach kulturystycznych, a za nimi motywacja do dalszej pracy nad sobą.
O tym, jak zadbać o własną sylwetkę, dla zdrowia i w duchu ciałopozytywizmu, pani Katarzyna opowie już 19 marca w Tarnogórskim Centrum Kultury. Poprzez swoje wystąpienie udowodni, że efektem dbania o zdrowie jest nie tylko lepszy wygląd sylwetki, ale przede wszystkim dobre samopoczucie i akceptacja siebie.

Zdjęcie przedstawia logotypy
  • Warsztaty
  • Sala kameralna / DKF "Olbrzym"
  • Dorośli, Seniorzy
  • Bilety: 15 PLN
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt