08
Piątek
Maj
godz. 19:00

Domowy Klub Muzyczny #zostanwdomu (odc. 5)

Sytuacja jest dynamiczna. Jedno z najpopularniejszych powiedzeń ostatnich miesięcy doskonale odnosi się również do zjawiska ewolucji muzycznej. Uleganie modom, eksperymentowanie z nowym instrumentarium, zmiany personalne w zespołach, inspiracje innymi dziełami sztuki, uczucie wyczerpania starej formuły czy też po prostu prywatne doświadczenia artystów – to niektóre czynniki wpływające na eksperymentowanie z brzmieniem lub też całkowitą zmianę stylistyki, można by pomyśleć, ukształtowanych już wykonawców.

W kolejnym odcinku audycji Domowego Klubu Muzycznego Rafał Tomulka oraz Bolesław Kowalski wraz ze słuchaczami przywołają artystów poszukujących. Między innymi wiele wcieleń Davida Bowiego, muzyczną woltę Moniki Brodki przy okazji płyty „Granda” czy zespół Ulver słynący z balansowania po stylistykach na swoich płytach. Oczywiście nie wszystkie efekty poszukiwań wychodzą artystom na dobre i nie zawsze spotykają się ze zrozumieniem słuchaczy. My jednak skupimy się na (naszym zdaniem) co najmniej udanych, bądź po prostu interesujących muzycznych przemianach.

Zapraszamy do czynnego udziału w audycji, która odbędzie się na żywo na Facebooku Tarnogórskiego Centrum Kultury. Startujemy równo o 19:00. Dodatkowo zapraszamy do odsłuchu dedykowanej wydarzeniu playlisty na Spotify zawierającej utwory wykonawców wspomnianych w piątym odcinku Domowego Klubu Muzycznego.

Foto: mcksokol.pl

  • Muzyka
  • Dorośli, Dzieci, Młodzież, Seniorzy
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt