05
Piątek
Czerwiec
godz. 19:00

Domowy Klub Muzyczny #zostanwdomu (odc. 7)

Temat siódmego odcinka Domowego Klubu Muzycznego to: Kompozytorzy i tekściarze – w cieniu gwiazd?

Najprościej jest założyć, iż artysta wykonujący dany utwór jest również jego twórcą, czyli autorem melodii oraz tekstu piosenki. Jednak nie zawsze jest to takie oczywiste. Nieraz za sukces wielu muzycznych hitów odpowiadają osoby stojące z boku, poza światłem reflektorów. Podczas siódmego odcinka Domowego Klubu Muzycznego skupimy się w pełni na osobach tworzących piosenki. Prowadzący, Rafał Tomulka i Bolesław Kowalski, przywołają cichych bohaterów, przygotowujących piosenki nie dla siebie, ale dla innych wykonawców, o których często dowiadujemy się dopiero z książeczek dołączonych do wydawnictw.

O znakomitych kompozytorach i tekściarzach takich jak m.in. Seweryn Krajewski i Jacek Cygan usłyszycie na najbliższej audycji, która odbędzie się 5 czerwca o godz. 19:00 na Facebooku Tarnogórskiego Centrum Kultury. Zachęcamy do aktywnego udziału w audycji poprzez interakcję w czacie towarzyszącym live streamowi. Podczas transmisji możecie dzielić się z prowadzącymi i innymi słuchaczami swoimi przykładami kompozytorów oraz tekściarzy pasujących do tematu siódmego odcinka Domowego Klubu Muzycznego. Wybrane utwory wspomniane podczas audycji zostaną częścią playlisty na Spotify podsumowującej DKM nr 7.

Foto. gazetaolsztynska.pl

  • Muzyka
  • Dorośli, Dzieci, Młodzież, Seniorzy
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt