23
Wtorek
Czerwiec
godz. 12:00

Dzień Ojca z TCK

Dzień Ojca to wyjątkowe święto, podczas którego można wyrazić wdzięczność za opiekę oraz obdarowaną bezgraniczną miłość.

To również dobry moment aby przypomnieć sobie wspaniałe chwile spędzone razem. Z tej okazji przygotowaliśmy dwa wydarzenia online.

„Dobrze z Tatą…” (godz. 12:00)

Porozmawiajmy o Tatach! Nakręć wideo i odpowiedz w nim na pytania:

Jaki jest twój Tata?

Jak lubisz z nim spędzać czas?- Za co najbardziej Go kochasz?

Lub po prostu złóż życzenia swojemu Tacie.

Wideo będzie wzruszającym prezentem i świetną pamiątką. Nagrania prosimy przesyłać na adresy: k.czaja@tck.net.pl lub k.kalinowska@tck.net.pl

Na materiały czekamy do 18 czerwca 2020 roku, a najciekawsze z nich nagrodzimy.

Przesyłając nagranie wyrażają Państwo zgodę na publikację wizerunku swojego dziecka na stronie internetowej oraz profilu Facebook i YouTube Tarnogórskiego Centrum Kultury.

„Roztańczony Dzień Ojca” (godz. 17:00)

Dzień Ojca to wyjątkowe święto, podczas którego można wyrazić wdzięczność za opiekę oraz obdarowaną bezgraniczną miłość. To również dobry moment aby przypomnieć sobie wspaniałe chwile spędzone razem.

Nasze zespoły taneczne choć nie na zajęciach, wciąż tańczą w domach. Tym razem przygotują dla swoich Ojców specjalne taneczne życzenia, które opublikujemy na naszych kanałach fb i yt.

  • Inne
  • Dzieci
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt