26
Sobota
Czerwiec
godz. 9:00

Eko Kraina 2021: Woda/ Wycieczka do Hydropolis we Wrocławiu

Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis to unikatowe centrum wiedzy o wodzie łączy walory edukacyjne z nowoczesną formą wystawienniczą. Hydropolis jest także wyjątkowym przykładem rewitalizacji obiektu poprzemysłowego. Ekspozycja poświęcona wodzie mieści się w XIX-wiecznym podziemnym zbiorniku wody czystej.

W Hydropolis znajduje się 7 wyjątkowych stref tematycznych, dotyczących m.in.  historii inżynierii wodnej, przyrodniczych aspektów wody, wykorzystania wody w mieście. Odwiedziny w Hydropolis to doskonała okazja do tego, by poznać najważniejszą substancję na świecie pod różnym kątem.
Zapraszamy do udziału w wycieczce dzieci w wieku 7-12 lat.
Rozpoczęcie zapisów na wycieczkę odbędzie się w poniedziałek 24 maja od godziny 10:00.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Bardzo Młoda Kultura 2019-2021”. Operatorem programu w województwie śląskim jest Instytut Myśli Polskiej im. Wojciecha Korfantego.

Zdjęcie przedstawia logotypy

Sponsorem są Spółki z Grupy Veolia: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach oraz Veolia Południe Spółka z o.o.

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt