03
Czwartek
Marzec
godz. 18:00

Event charytatywny „Przybij łapę z LePsim życiem”

Event charytatywny pełen fantastycznych atrakcji i występów znanych osobistości. Na naszej scenie zobaczymy m.in. Mariusza Kałamagę, Ewelinę Lisowską oraz iluzjonistę Piotra Denisiuka – finalistę programu „Mam Talent”. Będzie to szansa zdobycia niepowtarzalnych fantów znanych gwiazd przy jednoczesnym wsparciu Stowarzyszenie ,,LePsie życie” działającego przy Schronisku w Miedarach. Dochód z aukcji będzie przeznaczony na wybudowanie pomieszczenia dla szczeniaków na terenie schroniska.

Zachęcamy do udziału wydarzeniu. Przygotujcie się do aukcji, do wylicytowania będą materiały podarowane od m.in.: Krzysztofa Skibę, Viki Gabor, Marcina Gortata, Andrzeja Mleczko, Natalię Nykiel, Joannę Jędrzejczyk, Kayah , Beatę Pawlikowską, Fisz Emade, Leszka Możdżera, Bogusława Wołoszańskiego, Beatę Kozidrak, Marcina Dorocińskiego, Strachy na Lachy, Muńka Staszczyka, Filipa Łobodzińskiego, Kamila Stocha.

  • Inne+ Koncert+ Spotkanie
  • Sala widowiskowa
  • Dorośli, Dzieci, Młodzież, Seniorzy
  • Bilety: 20 PLN
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt