12
Sobota
Luty
godz. 14:30

Gierki rodzinne – gry planszowe dla całej rodziny

Jesteś fanem planszówek? A może chcesz do tego grona dołączyć?
Koniecznie weź udział w nowym cyklu TCK! Gwarantujemy świetną zabawę!

Podczas kolejnego spotkania w ramach „Gierek rodzinnych zagramy w 3 zupełnie nowe gry planszowe: „Super Farmer”, „Co za emocje”, oraz „Memo TCK” z kamieniami szlachetnymi.

„Super Farmer” to kultowa gra rodzinna o strategiczno-ekonomicznym podłożu, znana od kilkudziesięciu lat, odpowiednia dla dzieci i dorosłych. Gracze wcielają się w hodowcę zwierząt, którego ambicją jest zostanie superfarmerem. Ale trzeba uważać! W okolicy grasują wilki i lisy, które mogą zniszczyć hodowlę. Czy podejmiecie wyzwanie i staniecie się najlepszymi farmerami w okolicy?

Gra edukacyjna Co za emocje!” to kreatywna i żywiołowa gra dla młodszych dzieci, które uczą się rozpoznawać swoje i cudze uczucia oraz je wyrażać. Zadaniem gracza jest zaprezentowanie pozostałym uczestnikom przedstawionej na karcie emocji w określony sposób. Można to robić słowami, mimiką, dźwiękami czy ruchem. To świetny trening komunikacji, który pobudza wyobraźnię emocjonalną, kreatywność, empatię oraz umiejętność kojarzenia, a nade wszystko dostarcza dużo emocji i śmiechu!

Z kolei „Memo TCK” opiera się na tradycyjnej i dobrze znanej grze w odnajdywanie dwóch takich samych obrazków. Tym razem jednak na kartach gry głównymi bohaterami będą… kamienie szlachetne! Czy jesteście gotowi je poznać?

Zapraszamy dzieci od 6 lat oraz rodziców.

  • Inne
  • Sala szkoleniowa 26
  • Dorośli, Dzieci, Młodzież, Seniorzy
  • Bilety: 4/5 PLN
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt