05
Sobota
Marzec
godz. 14:30

Gierki rodzinne – gry planszowe dla całej rodziny

Podczas pierwszego marcowego spotkania w ramach „Gierek rodzinnych” poznamy aż trzy nowe zestawy gier, które bawią i uczą.

Pierwszą z propozycji będzie Tangram. To prosta gra logiczna, stwarzająca wiele możliwości. Powstała w Chinach około 3000 lat temu i polega na ułożeniu zestawu figur geometrycznych we wskazane kombinacje. Gra uczy spostrzegawczości i rozwija wyobraźnię przestrzenną. Wiek graczy: 4+
Kolejną propozycją, z jaką zapoznamy się podczas zajęć jest „Gra edukacyjna Polska”. Dzięki niej uczestnicy będą mogli poznać i pogłębić wiedzę na temat polskiej przyrody, geografii oraz historii. Planszówka może stać się inspiracją do podróży małych i dużych. Wiek graczy: 5-99 lat.

Mamy również coś dla najmłodszych, bowiem podczas tego spotkania będzie można skorzystać również z zestawu edukacyjnego „To tu, to tam”, inspirowanego pedagogiką Montessori. „To tu, to tam” pozwala na przenoszenie i klasyfikowanie przedmiotów w różnych kształtach i kolorach, co jest jedną z podstawowych umiejętności młodego człowieka. Zestaw skierowany dla dzieci w wieku 3-6 lat.

  • Inne
  • Sala szkoleniowa 26
  • Dorośli, Dzieci, Młodzież, Seniorzy
  • Bilety: 4/5 PLN
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt