18
Poniedziałek
Maj
godz. 11:00

Gra kryptologiczna – Kulturalne Szyfry Kwarantanny

TCK zaprasza do wspólnej zabawy!

Dołącz do grona Tajnego Stowarzyszenia Obrońców Kultury. Rozwiązuj zagadki, łam szyfry i zdobywaj punkty.

Codziennie od 18 maja (bez sobót i niedziel) o godz. 11:00 na Facebooku Tarnogórskiego Centrum Kultury zostanie opublikowana jedna zagadka.

  1. Rozwiąż ją w ciągu 24 godzin, a odpowiedź wyślij w wiadomości prywatnej do TCK. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz punkty.
  2. Aby zostać przyjętym w poczet Tajnego Stowarzyszenia Obrońców Kultury, należy rozwiązać  zagadki związane z trzema dziedzinami kultury tj. film, muzyka i sztuki plastyczne.
  3. W każdej kategorii znajdują się trzy zagadki o różnym poziomie trudności, które trzeba rozwiązać, aby przejść na wyższy stopień wtajemniczenia. Po znalezieniu odpowiedzi na wszystkie dziewięć zagadek, z III poziomów, każdy uczestnik zostaje postawiony przed ostatnią – najważniejszą zagadką, łączącą wszystkie trzy dziedziny.
  4. Każda zagadka jest punktowana według poziomu trudności i można uzyskać za ich rozwiązanie 1, 2 lub 3 punkty. Ostatnia zagadka łącząca wszystkie trzy dziedziny daje graczowi możliwość otrzymania dodatkowych 5 punktów. Trzej gracze, którzy uzyskają największą liczbę punktów zostaną nagrodzeni.
  5. Do gry możesz dołączyć w dowolnym momencie trwania zabawy, jednakże będzie to skutkowało otrzymaniem mniejszej ilości punktów w rankingu końcowym.

Aby wziąć udział w grze potrzebujesz tylko komputera z dostępem do Internetu, kartki papieru, długopisu i dobrego nastawienia.

Obudź w sobie poszukiwacza przygód, zostań w domu i podejmij wyzwanie!

Więcej szczegółów znajdziecie na naszym fb lub tutaj

A tutaj regulamin konkursu.

  • Edukacja
  • Dorośli, Dzieci, Młodzież, Seniorzy
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt