08
Czwartek
Sierpień
godz. 18:30

Hamak i Goście: Charytatywne impro dla Krzysia Zawiślaka

Krzysiek Zawiślak ma 28 lat, jest Tarnogórzaninem, niezwykle sympatycznym i zmotywowanym człowiekiem, który niedawno wziął ślub i z radością planował całe życie, które jest jeszcze przed nim. Niestety, w maju 2023 roku dowiedział się, że tego życia zostało mu maksymalnie 3 lata. Zdiagnozowano u niego nowotwór złośliwy mózgu — glejaka w IV, najgorszym stadium.

Krzysiu, żeby toczyć walkę z chorobą, potrzebuje przede wszystkim środków finansowych. Terapia, która daje Krzyśkowi nadzieję na normalne życie jest niezwykle kosztowna i po roku walki z chorobą Krzysiek oraz jego bliscy nie są już w stanie sami jej finansować.

Krzysiek przez wiele lat zajmował się improwizacją teatralną. Od 2012 roku związany był z tarnogórską grupą I’mpro, a od 2019 roku działał na scenach razem z Teatrem Improwizacji Hamak. Występując dał się poznać jako niezwykle charyzmatyczny i kreatywny improwizator, który swoją pewnością siebie podbił serca niejednej publiczności. Szczególnie bliska Krzyśkowi była publiczność tarnogórska, którą bawił między innymi podczas występu na głównej scenie Gwarków.

W tak ciężkim momencie dla Krzysia, jego przyjaciele sceniczni (i nie tylko sceniczni) postanowili, że nie pozostawią go bez pomocy i choć Hamak formalnie zakończył swoją działalność, to raz jeszcze będziecie mogli zobaczyć improwizatorów z Hamaka na scenie. Jeżeli stęskniliście się za Hamakiem, to teraz macie szansę znów zobaczyć ekipę improwizatorów na scenie, a dodatkowo pomóc Krzysiowi w walce z chorobą. Wydarzenie odbędzie się w Tarnogórskim Centrum Kultury 8 sierpnia 2024 r. o godzinie 18:30.

Sam Hamak to za mało? No dobra! W tym niezwykłym wydarzeniu improwizatorów Hamaka będzie wspierać reprezentacja improwizatorów z najprężniej działającego na Śląsku w dziedzinie improwizacji teatralnej kolektywu Impro Silesia.

Jeszcze nie jesteście przekonani, że warto przyjść na wydarzenie? No to teraz prawdziwa bomba! Gościem specjalnym, który zmierzy się z improwizacją komediową na deskach TCKu, będzie Piotr Trojan! Tarnogórski aktor i reżyser znany jest m.in. z tytułowej roli w filmie „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” oraz „Johnny”, gdzie wcielił się w postać Patryka Galewskiego – podopiecznego ks. Jana Kaczkowskiego. Zdobywca nagrody filmowej Orzeł oraz dwukrotnie nagrody Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W 2021 roku doceniony wyróżnieniem Burmistrza Tarnowskich Gór za wybitne osiągnięcia aktorskie i reżyserskie.

A co na scenie? To co Krzysiu lubi najbardziej. Improwizatorzy zagrają krótkie formy komediowe, oparte na sugestiach publiczności. Wszystko co zadzieje się na scenie będzie zainspirowane przez widownię i nigdy więcej się nie powtórzy. Jeżeli jeszcze nie wiesz jak działa impro – Hamak spieszy z wyjaśnieniem w krótkim filmiku dostępnym pod linkiem: JAK DZIAŁA: IMPRO (youtube.com) -> https://www.youtube.com/watch?v=890vJlKbyWE&ab_channel=HamakTV

Wyślijmy Krzysiowi mnóstwo śmiechu i pozytywnej energii w tym trudnym czasie!

Wydarzenie jest biletowane. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na konto zbiórki na leczenie Krzysia.

Ponadto, przed, po i w trakcie występu będzie prowadzona zbiórka do puszek, natomiast Hamak przewidział również kilka ciekawych licytacji charytatywnych, które odbędą się w ramach występu!

Pełny line-up występujących improwizatorów zostanie ogłoszony na tydzień przed wydarzeniem.

Nie zwlekajcie, kupujcie bilety, a Krzysiowi możecie pomóc już teraz wpłacając pieniądze na stronach zbiórek, na których znajdziecie też więcej informacji o Krzysiu i przebiegu jego choroby:

https://www.siepomaga.pl/krzysztof-zawislak

  • Inne
  • Sala widowiskowa, TCK w Centrum
  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Bilety: 20 PLN
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt