22
Niedziela
Maj
godz. 17:00

Hamak prześwietla związki

Teatr improwizacji Hamak powraca na deski Tarnogórskiego Centrum Kultury i… PRZEŚWIETLA ZWIĄZKI. Hamak prześwietla związki to zupełnie nowy format impro, w którym, niczym pod rentgenem, na czynniki pierwsze rozkładane są wszelkie kwestie związane z połączeniem dwójki ludzi. On chciałby kupić sobie nowy „wózek”, Ona marzy o tym, żeby w końcu kupić wózek. Wspólne hobby, a może wspólny kredyt? Miłość do siebie, a może miłość do siebie? Toksyczne związki pełne kwasów czy chemia oparta o ścisłe zasady? Motyle w brzuchu czy niestrawność? Romantyczna randka bez happy endu czy rozmowa, która się nie klei, ale zbliża dwie osoby na lata? Hamak w komediowym show prześwietli przeróżne związki, a wszystko na podstawie waszych wyborów i sugestii, co uczyni występ zupełnie niepowtarzalnym!

Hamak wystąpi w składzie: Michał Grabowski, Tomasz Owczarek, Marcin Potempa, Marek Żmijewski, a dodatkowo na scenie wraz z Hamakiem związki prześwietli dwóch znamienitych gości: Szymon Paszek (Impro Silesia) oraz Dominika Józefczak (Teatr improwizacji A propos).

Bilety: 15 zł

  • Inne+ Teatr
  • Sala widowiskowa
  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Bilety: 15 PLN
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt