13
Poniedziałek
Grudzień
godz. 18:00

INSTAlekcje – tajniki działań na Instagramie

Trzecie i ostatnie spotkanie w ramach cyklu TCK „INSTAlekcje – tajniki działań na Instagramie” poświęcone będzie uporządkowaniu zdobytej już wcześniej wiedzy oraz poznaniu zagadnień nie omówionych na listopadowych spotkaniach. Będzie to spotkanie w dużej mierze tworzone przez samych Uczestników, którzy zaproponują czego chcieliby się dowiedzieć. Czekamy na Wasze propozycje, zarówno mejlowe, jak i za pośrednictwem Facebooka i Instagrama.

O tym, jak działać na Instagramie w bardziej efektywny sposób opowie prowadząca, która o sobie i swoich zajęciach pisze:

Nazywam się Dominika Malewicz-Skrabania, jestem influencerką, kosmetologiem i dietetykiem, mamą dwóch żywiołowych dziewczynek. Pasjonuje mnie fotografia kulinarna, zdrowy styl życia i wystrój wnętrz. Prowadzę konto na IG o nazwie „skandynawski.domek” zamieszam tam moje wnętrzarskie inspiracje, kulinarne zdjęcia, przepisy, uroki i rozterki macierzyństwa i uwieczniam piękne chwile. 

W ramach cyklu… chciałabym zaprosić Państwa do udziału w spotkaniach na których odsłonię tajniki Instagrama. Pokażę jak prowadzić spójne konto, rozwijać je, publikować i angażować społeczność. Jak robić estetyczne zdjęcia, wykorzystywać swoją pasję w celach biznesowych.


Koszt jednego spotkania: 12 zł.

Czas trwania: 1 godz. 30 min.

  • Warsztaty
  • Sala szkoleniowa 26
  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Bilety: 12 PLN
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt