12
Sobota
Marzec
godz. 17:00

„Jak dobrze być kobietą. W stronę świadomej kobiecości” – warsztaty ciałopozytywności z Dorotą Komasą/Kobieca Art Arena

Dorota Komasa – właścicielka firmy sygnowanej własnym nazwiskiem i marki Ciało Lubne, pod którą znaleźć można:

  • warsztaty i sesje indywidualne dla kobiet, z obszaru pracy ze świadomością ciała i ruchu
  • sesje fotograficzne dla kobiet
  • ciało lubne ubrania: odzież, która jest wygodna, przyjemna i jednocześnie ma przypominać o tym, że dobrze jest być w swoim ciele, a ubrania to tylko dodatek, jak kwiaty, który ma nas rozświetlać i cieszyć

Wszystko co robi sprowadza się do pracy w obszarze akceptacji siebie, swojego ciała, swojej herstorii i działania które wspiera nas w życiu swoją pełnią, w kontakcie z głosem swojego ciała, duszy i połączeniu z intelektem. Wspiera kobiety z wychodzenia z toksycznych relacji, wzorców funkcjonowania i pomagam im zobaczyć światło, moc, mądrość i potencjał jaki mają w sobie.
Pomaga kobietom odnaleźć drogę do siebie, swojej kobiecości poprzez akceptację swojego ciała i uwolnienia się od ciężaru dotychczasowych trudnych doświadczeń. Tworzy przestrzeń w której kobiety i dziewczynki mogą lepiej siebie poznać i zrozumieć. Mieszka w Chorzowie, działa na terenie całego Śląska.

Warsztaty w Tarnogórskim Centrum Kultury będą połączeniem rozmowy, pracy z oddechem i improwizacją swobodnego ruchu. Na zajęcia prosimy założyć wygodny strój, ciepłe skarpetki, a także zabrać matę (np. do jogi).

Zdjęcie przedstawia logotypy
  • Warsztaty
  • Sala baletowa
  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Bilety: 15 PLN
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt