26
Niedziela
Październik
godz. 18:00

Jesienny Koncert DAFNE & SYMFONIX z gościnnym udziałem KASI MOŚ

Zapraszamy na jesienny Koncert chóru DAFNE i orkiestry SYMFONIX z gościnnym udziałem KASI MOŚ. W programie największe przeboje artystów, którzy odeszli tj. Anna Jantar, Zbigniew Wodecki, Tina Turner, Michael Jackson i wiele innych znakomitości muzycznych. Piosenki, które usłyszymy to m.in. „Lubię wracać tam gdzie byłem”, „Dziwny jest ten świat”, a w wykonaniu Kasi Moś „Natural woman”, „Simple the best”. Wszystkie utwory prezentowane będą w aranżacjach i pod batutą Oliwii Bentkowskiej.

Kasia Moś – polska wokalistka, reprezentantka Polski na 62. Konkursie Piosenki Eurowizji (2017). Ukończyła szkołę muzyczną im. Fryderyka Chopina w Bytomiu (wiolonczela, fortepian) oraz Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach (Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej). Współpracowała z orkiestrą Aukso, brała udział w premierach musicalowych i projektach filmowych, m.in. z Wojciechem Kilarem i Pawłem Mykietynem. Finalistka programu „Must Be the Music” i uczestniczka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Autorka debiutanckiego albumu Inspination (2015) i współautorka albumu Retro Jerzego Maksymiuka i Janusza Olejniczaka (2018).

Koordynator: Rafał Tomulka

Bilety: 50 zł.
Dostępne w kasie biletowej oraz online od 22 września.

  • Koncert
  • Sala widowiskowa 30, TCK w Centrum
  • Bilety: 50 PLN
Kup bilet

Repty Śląskie

,

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt