09
Środa
Czerwiec
godz. 19:00

kierunek MUZYKA: Co słychać, November Might Be Fine? (odc. 16)

Od wydania debiutanckiej płyty November Might Be Fine zatytułowanej „South” minęły już ponad 4 lata. Wielkimi krokami nadchodzi premiera, drugiego w dorobku tarnogórskiego zespołu, albumu pod nazwą „All”. Jednak zanim do tego dojdzie 9 czerwca światło dzienne ujrzy materiał „South: reinterpretations”, który jak sama nazwa wskazuje, będzie świeżym spojrzeniem na muzykę zawartą na debiutanckiej płycie NMBF. Post-rock przerobiony na synthwave, jazz, industrial, noise, techno czy house? Da się zrobić! Dokonali tego Maciej Polakowski, Bartosz Pokrywka, Michał „Neithan” Kiełbasa/Whalesong oraz XXM.

Dowiedzmy się więcej o szczegółach ambitnych planów wydawniczych NMBF, o doświadczeniach koncertowych po trasach europejskich, o roszadzie w składzie (szeregi kapeli opuścił Piotr Szwarnóg a zastąpił go Mateusz Nowak grający na instrumentach perkusyjnych). W ogniu pytań prowadzących „kierunek MUZYKA” znajdą się przedstawiciele November Might Be Fine Bartosz Walter (gitara, syntezator, sample ) i Iwo Nowak (bas).

Wydarzenie „kierunek MUZYKA” odbywa się w formie hybrydowej. Wstęp wolny (darmowe wejściówki dostępne w kasie biletowej TCK). Liczba miejsc mocno limitowana! Transmisja z wydarzenia odbędzie się 9 czerwca o godzinie 19:00 na kanale YouTube Tarnogórskiego Centrum Kultury.

  • Muzyka
  • Sala kameralna / DKF "Olbrzym"
  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt