07
Środa
Październik
godz. 19:00

„kierunek MUZYKA” / „Jeden człowiek, wiele zespołów” (odc. 1)

„kierunek  MUZYKA” to nowy cykl Tarnogórskiego Centrum Kultury, na który zapraszamy zarówno do TCK jak i… przed ekrany komputerów ! Zgadza się, nasze muzyczne spotkania będą realizowane zarówno w sali kameralnej TCK jak i transmitowane na żywo na naszą stronę facebook’a. W programie usłyszymy i zobaczymy:

– aktualne ciekawostki ze świata muzyki;
– recenzje najnowszych wydawnictw muzycznych;
– wywiady z zaproszonymi gośćmi;
– dyskusja nad wybranym wątkiem z dziedziny muzyki.  

Nasze spotkania będą przede wszystkim doskonałą okazją do wspólnej rozmowy zarówno w formie stacjonarnej jak i poprzez facebook’owy czat. Nowy cykl „kierunek  MUZYKA” będzie prowadzony przez Rafała Tomulkę i Bolesława Kowalskiego, a wstęp na wydarzenie w obydwu formach – całkowicie bezpłatny ! 

Bezpłatne wejściówki, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w formie stacjonarnej będą do odbioru w kasie biletowej TCK (ilość miejsc ograniczona).

„Jeden człowiek, wiele zespołów”

Nierzadko zdarza się, że zespół muzyczny staje się drugim domem artysty, a tworzący go ludzie rozpatrywani są w charakterze rodziny. Długie trasy koncertowe wzmacniają więzi i konsolidują zespół dając w efekcie nie tylko lepsze zgranie sceniczne ale również ułatwiają pracę nad kolejnym materiałem. Są jednak muzycy, którzy stale poszukują nowych form rozwoju artystycznego czy to poprzez solową twórczość, tworzenie nowych projektów, kończąc na cyklicznych transferach do innych zespołów. Na najbliższym spotkaniu przyjrzymy się muzykom, którzy należą właśnie do tej grupy artystów. Nie zabraknie również najświeższych ciekawostek ze świata muzyki oraz recenzji nowych wydawnictw.

Gościem pierwszego odcinka „kierunku MUZYKA” będzie Michał „Neithan” Kiełbasa – multiinstrumentalista, wokalista, kompozytor, i realizator dźwięku. Założyciel industrialnego Whalesong i neofolkowego Grave of Love, a także członek różnych projektów obracających się w takich gatunkach jak minimal, drone, ambient, black metal, power electronics, noise czy szeroko pojęta muzyka eksperymentalna.

  • Muzyka
  • Sala kameralna / DKF "Olbrzym"
  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt