23
Środa
Luty
godz. 19:00

kierunek MUZYKA: kierunek MUZYKA na poważnie

Muzyka poważna – dla wielu słuchaczy to wciąż nieodkryty muzyczny ląd. Warto poświęcić jej większą uwagę. Czy ten gatunek muzyczny zarezerwowany jest tylko dla „muzycznych snobów”? W czym tkwi fenomen muzyki klasycznej i co sprawia, że młodzi ludzie wciąż po nią sięgają? Od czego zacząć przygodę z muzyką klasyczną? Pytania nie pozostaną bez odpowiedzi. Gościem lutowej odsłony „kierunku MUZYKA” będzie Emilia Sługocka, tarnogórzanka, wiolonczelistka, członkini międzynarodowego zespołu Parsifal Piano Trio. Rozmowa zostanie zarejestrowana w dniu koncertu wyżej wymienionego projektu muzycznego w Tarnogórskim Centrum Kultury (19 lutego o godz. 19:00 – zapraszamy).

Premiera wywiadu z Emilią Sługocką odbędzie się 23 lutego o godz. 19:00 online na kanale YouTube Tarnogórskiego Centrum Kultury. Tradycyjnie emisję wywiadu poprzedzą recenzje płyt wybranych przez prowadzących „kierunek MUZYKA” Rafała Tomulki i Bolesława Kowalskiego.

  • Spotkanie
  • Sala kameralna / DKF "Olbrzym"
  • Dorośli, Dzieci, Młodzież, Seniorzy
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt