22
Środa
Grudzień
godz. 19:00

kierunek MUZYKA: Kleszcz – o hip-hopie i nie tylko

Czas na ostatni w tym roku odcinek kierunku MUZYKA. Tym razem zaprosimy do naszego studia niezwykłego gościa, charyzmatycznego rapera prosto z Tarnowskich Gór- Kleszcza ! Tematem naszych rozmów będzie jego najnowsze wydawnictwo muzyczne i spojrzymy nieco w najbliższe plany artysty. Nasze spotkanie będzie wyjątkowe dlatego zalecamy zrobienie sobie przerwy w przedświątecznych porządkach, wygodne ułożenie się w fotelu i spędzenie czasu z nami. Jak zwykle będzie również szansa wzięcia udziału w wydarzeniu stacjonarnie w sali kameralnej Tarnogórskiego Centrum Kultury.
Zapraszamy już 22.12.2021r. na nasz kanał na YouTube o godzinie 19:00, widzimy się na żywo!

Darmowe wejściówki DKF + stream online na kanale YouTube TCK.

—————-

TCK informuje, że wprowadza dodatkową pulę 70% miejsc na widowni, nie wliczonych do limitu, przeznaczonych wyłącznie dla osób zaszczepionych. Osoby, które zakupiły bilet z dodatkowej puli są zobowiązane do okazania przed wejściem na wydarzenie unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19 wraz z dokumentem tożsamości. Nieokazanie ww. dokumentów będzie skutkowało niewpuszczeniem na dane wydarzenie.

 

  • Muzyka+ Spotkanie
  • Sala kameralna / DKF "Olbrzym"
  • Dorośli, Młodzież
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt