26
Środa
Styczeń
godz. 19:00

kierunek MUZYKA: Robimy przegląd muzyczny!

Nowy rok, nowe plany, nowe pomysły i nowy przegląd! Tarnogórskie kapele i solowi artyści – zarządzamy pełną mobilizację. Już 24 stycznia ruszy oficjalny nabór do przeglądu muzycznego przeznaczonego dla muzyków z Tarnowskich Gór i okolic. Organizatorami konkursu są Tarnogórskie Centrum Kultury oraz Sound Factory. Skoro konkurs to można spodziewać się nagrody. Będzie nią możliwość nagrania płyty w wyżej wymienionym studiu. Dlatego też styczniowy odcinek „kierunku MUZYKA” uświetni mastermind tarnogórskiego studia nagraniowego Sound Factory Michał „Majkel” Berger. Rafał Tomulka oraz Bolesław Kowalski przedstawią z „Majkelem” zasady przeglądu, przybliżą poszczególne etapy realizacji konkursu, który pozwoli zaprezentować się na scenie TCK lokalnym muzykom.

Odcinek „kierunku MUZYKA” odbędzie się w trybie hybrydowym – spotkamy się w sali kameralnej TCK, a rozmowę będzie też można śledzić na żywo na kanale TCK na YouTube.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie TCK.

TCK informuje, że wprowadza dodatkową pulę 70% miejsc na widowni, nie wliczonych do limitu, przeznaczonych wyłącznie dla osób zaszczepionych. Osoby, które zakupiły bilet z dodatkowej puli są zobowiązane do okazania przed wejściem na wydarzenie unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19 wraz z dokumentem tożsamości. Nieokazanie ww. dokumentów będzie skutkowało niewpuszczeniem na dane wydarzenie.

  • Muzyka+ Spotkanie
  • Sala kameralna / DKF "Olbrzym"
  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt