14
Środa
Kwiecień
godz. 19:00

kierunek MUZYKA: Śpiewać każdy może? (odc. 12)/ ONLINE

„Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej” przekonywał Jerzy Stuhr podczas XV Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 1977 roku. Czy znakomite umiejętności wokalne to recepta na sukces w branży muzycznej? Zdecydowanie nie zaszkodzą! Talent śpiewaczy jest mile widziany i pomaga wywindować artystów i ich piosenki na czołówki list przebojów. My jednak nieco na przekór w ramach „kierunku MUZYKA” skupimy się na osobliwych przypadkach wokalistek i wokalistów, którzy delikatnie mówiąc nie posiadają nieskazitelnie czystych, z punktu widzenia techniki śpiewania, głosów, ale nie przeszkodziło im to zrobić kariery muzycznej. Co sprawiło, że pokochały ich tłumy fanów? Czym zdobyli serca słuchaczy, pomimo nazwijmy to: ograniczeń strun głosowych?

Jeśli przychodzą Wam na myśl przykłady takich wykonawców to doskonale się składa, gdyż będziecie mogli podzielić się nimi, z widzami oraz prowadzącymi podczas audycji transmitowanej na żywo 14 kwietnia o godz. 19:00 na kanale Tarnogórskiego Centrum Kultury na YouTube. Wspólnie stworzymy playlistę na Spotify dedykowaną tematowi odcinka. Tradycyjnie w „kierunku MUZYKA” podążymy z dwójką prowadzących – Rafałem Tomulką i Bolesławem Kowalskim.

  • Muzyka+ Spotkanie
  • Sala kameralna / DKF "Olbrzym"
  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt