04
Środa
Listopad
godz. 19:00

kierunek MUZYKA: Wizerunek muzyczny (odc. 3)

Jak wyróżnić się w mnogości wykonawców muzycznych? Jak podkreślić wyjątkowość wydanego właśnie albumu? Czy da się przy tym pozostać sobą, czy należy wykreować swoje alter ego? Tym razem podczas „kierunku MUZYKA” postaramy się słuchać oczami.

Jak doskonale wiecie zawartość wydawnictwa muzycznego to nie tylko popis umiejętności instrumentalno-wokalnych zapisany na dowolnym nośniku. To samo tyczy się występów scenicznych. Aspekt wizualny to nieodłączny element każdego muzycznego przedsięwzięcia, będący nie tylko niezwykle istotnym walorem promocyjnym ale również kolejną formą artystycznego wyrazu. Wizerunek w kontekście muzycznym zawiera w sobie takie zagadnienia jak: stworzenie logotypu bądź logo, projekt graficzny albumu (np. okładka, rodzaj pudełka – „z książeczką” czy bez), ubiór, makijaż, kampania promocyjna, obecność w social mediach, scenografia podczas koncertów, charakterystyczne zachowanie muzyków czy nawet tworzenie odrębnej społeczności. Na najbliższym spotkaniu porozmawiamy o tym co widzimy słuchając muzyki. Zapraszamy przed ekrany komputerów i do Tarnogórskiego Centrum Kultury już 4 listopada o godzinie 19:00. Do zobaczenia… i usłyszenia.

Wstęp wolny: darmowe wejściówki dostępne w kasie biletowej TCK

  • Muzyka
  • Sala kameralna / DKF "Olbrzym"
  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt