24
Środa
Marzec
godz. 19:00

kierunek MUZYKA: Zapomniane i najdziwniejsze gatunki muzyczne (odc. 11)/ ONLINE

Pora na najdziwniejszą audycję w historii „kierunku MUZYKA”. Zaczniemy spokojnie, czyli od zapomnianych gatunków muzycznych, które święciły sukcesy przez krótki okres czasu. Na myśl przychodzi choćby nu metal czy dubstep.

W drugiej części spotkania pochylimy się nad najdziwniejszymi gatunkami muzycznymi. Myślicie, że słyszeliście już wszystko? Znacie muzykę wzdłuż i wszerz i nic Was już nie zdziwi? Akceptujemy wyzwanie. Rafał Tomulka i Bolesław Kowalski opowiedzą o najbardziej osobliwych gatunkach muzycznych. Często opowiadając o muzyce staramy się scharakteryzować jej styl. Niekiedy nie jest to takie proste. Przywołamy dziwne, nietypowe, oryginalne gatunki. Wiemy, że już kiedyś tak mówiliśmy, ale tym razem naprawdę nie możecie tego przegapić! Postaramy się przygotować również specjalną playlistę na Spotify, aby dać możliwość przesłuchania wspominanych podczas transmisji przykładów. Rezerwujcie czas 24 marca, o godz. 19:00.

Audycja transmitowana będzie na żywo na kanale Tarnogórskiego Centrum Kultury na YouTube.

  • Muzyka+ Spotkanie
  • Sala kameralna / DKF "Olbrzym"
  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt