09
Sobota
Kwiecień
godz. 19:00

Kleszcz – koncert

Kleszcz – Śląski raper, urodzony w Tarnowskich Górach, rocznik ’88. Swoją przygodę z rapem rozpoczął w wieku 14 lat, pisząc pierwsze teksty i nagrywając pierwsze utwory.

Artysta wypracował swój niepowtarzalny styl, który nie trzyma się żadnych schematów, a teksty wychodzące spod jego pióra są wyjątkowe. Skłaniają słuchacza do przemyśleń i refleksji. W jego utworach słychać inspirację wieloma gatunkami muzycznymi, co wyróżnia je spośród rapowej sceny muzycznej. Dotychczas współpracował z artystami takimi jak: Sit, Stahu, Kuba Nycz, Metrowy, CMA, Korki, Naser, Kopruch, Skorup, Lilu,K2, Rahim , Fokus, Buka.

Ogólnopolska premiera najnowszego wydawnictwa Kleszcza odbyła się 6 grudnia 2021r. „NIE MA PŁYTA” to drugi zaraz po „Czerni i Bieli” solowy album Kleszcza. Raper do współpracy zaprosił wielu znamienitych gości ze świata muzyki, takich jak: Abradab, Opał, AdMa, Paulina Sykut-Jeżyna, Kamil Bednarek, Sidney Polak, Kaen czy Vixen. Najnowszy krążek to metaforyczne drzwi, za którymi znajdziecie mieszankę wszystkich emocji. Nie posiada jednolitej konwencji, usłyszycie na nim mrocznego, szalonego, dobrze Wam znanego Kleszcza, ale także utwory balladowe, oraz eksperymentalne. Jest to wielka mieszanka stylów dlatego tytuł albumu nie jest przypadkowy.

  • Koncert+ Muzyka
  • Sala widowiskowa
  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Bilety: 25 PLN
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt