19
Piątek
Listopad
godz. 19:00

Król – koncert

Zapraszamy na koncert Króla z materiałem z płyty ,,Dziękuję”. Zespół wystąpi w składzie: Błażej Król – głos, gitara, Iwona Król – głos, instrumenty, klawiszowe Thomas Fietz – perkusja Jan Migdal – gitara basowa, Monia Muc – saksofon. ,,Dziękuję” czyli szósty solowy album Króla ukazał się 9 kwietnia 2021 nakładem wytwórni ART2 Music.

Błażej Król dał się poznać jako artysta wydający płyty rokrocznie. Dwa tysiące dwudziesty okazał się szczególny, był to rok bez nowej płyty Króla, przyniósł on jednak artyście nagrody takie jak Paszport POLITYKI czy Fryderyk a także objęcie wraz z Darią Zawiałow i Igo kierownictwa nad projektem Męskie Granie Orkiestra 2020. Błażej Król to jeden z najbardziej utytułowanych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia, który od lat sumiennie toruje sobie drogę z niezależnego światka na sceny największych festiwali i na łamy opiniotwórczej prasy muzycznej. Karierę rozpoczynał w duecie z Maurycym Kiebzakiem-Górskim jako UL/KR . W 2014 Król postanowił wydać pierwszą płytę solową. Szerszej publiczności dał się poznać za sprawą solowych albumów „Nielot”, „Wij” (2015) oraz „Przez Sen” (2016), „Przewijanie na podglądzie”(2018) a także ostatniego albumu ,,Nieumiarkowania” (2019). Za płytę ,,Przewijanie na Podglądzie” Król został nagrodzony ,,Mateuszem Trójki” a także nominowany do wielu nagród m.in. Fryderyka. Za ostatnią płytę ,,Nieumiarkowania” Król otrzymał Paszport POLITYKI. Jesienią 2019 roku singiel ,,Te smaki i zapachy” utrzymywał się przez 6 tygodni na pierwszym miejscu Listy Przebojów Trójki.

Ważna informacja: na koncert nie obowiązują bilety z wcześniejszego odwołanego wydarzenia (koncert miał się odbyć 17 października 2020, ale został odwołany z powodu lockdown’u).

Z powodu remontu możecie mieć kłopoty z dojazdem do nas, informacje jak sobie z tym poradzić znajdziecie tutaj.

  • Koncert+ Muzyka
  • Sala widowiskowa
  • Dorośli, Dzieci, Młodzież, Seniorzy
  • Bilety: 70 PLN
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt