22
Sobota
Styczeń
godz. 18:00

Koncert noworoczny w wykonaniu Tarnogórskiej Orkiestry Dętej

Tradycyjnie na dobry początek roku Tarnogórska Orkiestra Dęta pod batutą Marka Misia zaprezentuje przekrój dzieł od klasyków muzyki poważnej i rozrywkowej.

Historia orkiestry rozpoczęła się w 1995 roku. Wówczas była znana jako Orkiestra Dęta OSP „Pniowiec”. Z czasem do orkiestry zaczęli dołączać muzycy z okolicznych dzielnic Tarnowskich Gór. W efekcie, w 2008 roku została ona przemianowana na Tarnogórską Orkiestrę Dętą. Obecnie działa w Tarnogórskim Centrum Kultury. Zespół jest najlepszym przykładem, jakiej przemianie uległy tego typu orkiestry – od tradycyjnego „dętego” grania do pełnego barw muzycznego show z udziałem mażoretek i repertuarem od klasycznego, aż do przebojów muzyki filmowej i musicalowej. Od wielu lat trudno sobie wręcz wyobrazić otwarcie Gwarków, jak i pochód gwarkowski bez tej orkiestry.

—–

TCK informuje, że wprowadza dodatkową pulę 70% miejsc na widowni, nie wliczonych do limitu, przeznaczonych wyłącznie dla osób zaszczepionych. Osoby, które zakupiły bilet z dodatkowej puli są zobowiązane do okazania przed wejściem na wydarzenie unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19 wraz z dokumentem tożsamości. Nieokazanie ww. dokumentów będzie skutkowało niewpuszczeniem na dane wydarzenie.

  • Koncert+ Muzyka
  • Sala widowiskowa
  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Bilety: 12/15 PLN
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt