17
Piątek
Kwiecień
godz. 19:00

Domowy Klub Muzyczny #zostanwdomu (odc. 3)

Koncerty od A do Z – to temat kolejnego odcinka Domowego Klubu Muzycznego.

Koncert – święto muzyki wykonywanej na żywo z udziałem publiczności, dzięki któremu doskonale widać potęgę muzyki. Ludzie gromadzą się przed estradami, żeby móc posłuchać ulubionych utworów i zobaczyć na własne oczy wykonawców. Zarówno duże plenerowe koncerty jak i te mniejsze klubowe wiążą się nieraz z miesiącami przygotowań. Aby słuchacz mógł w pełni komfortowo oddać się odbieraniu muzyki, a artyści swobodnie mogli zaprezentować swoje dzieła należy z pełnym profesjonalizmem podejść do organizacji występów. Czym jest rider techniczny? Jak wyglądają przygotowania do koncertów?

W trzecim odcinku Domowego Klubu Muzycznego Rafał Tomulka i Bolesław Kowalski zaproszą Was za kulisy estrady. Opowiedzą o swoich doświadczeniach koncertowych z perspektywy zarówno odbiorcy jak i organizatora oraz wyjaśnią najważniejsze terminy z mini słownika właściwego branży muzycznej. Zachęcamy do zadawania pytań podczas audycji i dzielenia się na czacie opowieściami z ulubionych koncertów. Do usłyszenia o 19:00 na żywo na Facebooku Tarnogórskiego Centrum Kultury.


Polecamy przesłuchanie playlisty na Spotify, na którą składają się utwory wykonawców słynących z wspaniałych występów na żywo

  • Muzyka
  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt