24
Poniedziałek
Styczeń
godz. 8:00

I Przegląd lokalnych zespołów muzycznych „Srebrny Longplay”!

Rok artystyczny 2022 otworzy nowe możliwości rozwoju kapelom z Tarnowskich Gór i okolic. Tarnogórskie Centrum Kultury oraz Sound Factory zapraszają na I Przegląd lokalnych zespołów muzycznych „Srebrny Longplay”! Zespół, który zaprezentuje się najlepiej na scenie Tarnogórskiego Centrum Kultury przed jury otrzyma wyjątkową szansę nagrania albumu w tarnogórskim studiu Sound Factory. Jest to wyjątkowa szansa zarówno dla początkujących kapel jak i doświadczonych muzyków, których marzeniem jest wydanie własnej płyty. Serdecznie zapraszamy do udziału muzyków i zespoły z Tarnowskich Gór i okolic!

Nabór do konkursu rozpoczynamy 24 stycznia 2022.

Do Przeglądu można zgłosić się poprzez wypełnienie karty zgłoszeniowej oraz zgody na uczestnictwo osoby niepełnoletniej (w przypadku gdy zgłaszający nie ukończył 18 roku życia), dokumenty będą dostępne na naszej www. W dalszej kolejności należy dostarczyć do TCK (najpóźniej do dnia 3 marca 2022 r. godz. 10:00) wypełnione załączniki wraz z dwoma nagraniami (w formie elektronicznej lub zapisanymi na dysku CD) w formacie mp3: na adres mailowy muzyka@tck.net.pl. lub do sekretariatu TCK na ul. Jana III Sobieskiego 7 w Tarnowskich Górach w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Srebrny Longplay”.

Finał przeglądu planowany jest na 2 kwietnia 2022.

Jeśli chcesz się zgłosić zajrzyj do regulaminu.

  • Koncert+ Muzyka
  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt