22
Piątek
Kwiecień
godz. 16:00

Kulturalne Centrum Zabaw/ Спортивно-рухові заняття, які проводить Юдо Тарновські Гори, Студентський спортивний клуб «Двійка» за адресою вул. Виспянськего 3/zajęcia sportowe i ruchowe

Zajęcia sportowe i ruchowe prowadzone przez Judo Tarnowskie Góry Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka”
w siedzibie na ul. Wyspiańskiego 3 (5-7 wiek) – godz. 16:00-17:00 i (8+) – 17:00-18:00.

Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka” Tarnowskie Góry oraz Tarnogórskie Centrum Kultury zapraszają dzieci na integracyjne zajęcia sportowo-ruchowe odbywające się w ramach Kulturalnego Centrum Zabaw. Ćwiczenia będą dopasowane do grupy na podstawie wieku, oceny sprawności i liczby chętnych. W programie:

– ćwiczenia ogólnorozwojowe i sprawnościowe

– gry i zabawy ruchowe

– zawody drużynowe

W ramach ciekawostki możemy zdradzić, że Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka” Tarnowskie Góry wytłumaczy podopiecznym podstawy bezpiecznego upadania według programu zatwierdzonego przez Polski Związek Judo i Ministerstwo Sportu.

Spotkanie odbędzie się w dwóch grupach podzielonych ze względu na wiek uczestników. Pierwsza przeznaczona dla dzieci w wieku 5-8 lat (godz. 16:00-17:00), druga dla dzieci 8+ (17:00-18:00).

WAŻNE! Zajęcia odbędą się w siedzibie Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dwójka” Tarnowskie Góry przy ul. Wyspiańskiego 3 w Tarnowskich Górach.

Informacja o klubie i zajęciach:

Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka” Tarnowskie Góry, to klub z 20 letnią tradycją prowadzony przez licencjonowanych trenerów Polskiego Związku Judo.

Judo to dyscyplina ogólnorozwojowa powodująca harmonijny rozwój  dziecka. Podczas treningu wykorzystujemy cały wachlarz ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych, które przygotowują dzieci do specjalistycznego treningu judo.

W „Dwójce” przez 20 lat pracy wypracowaliśmy własny program szkolenia, który został zauważony przez Polski Związek Judo.

Prowadziliśmy do tej pory zajęcia dedykowane nie tylko dla judoków, ale i innych dyscyplin sportu podnoszące sprawność ruchową np. w piłce nożnej.

W „Dwójce” prowadzimy zajęcia zgodnie z hasłem Europejskiej Unii Judo: „Judo, to więcej niż sport”.

Zajęcia prowadzą:

Dariusz Graf, 4 DAN Judo

Krzysztof Głaz, 4 DAN Judo

  • Inne
  • Sala szkoleniowa 32
  • Dzieci
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt