05
Piątek
Listopad
godz. 19:30

Mariusz Kałamaga na 2 urodzinach Hamaka

Teatr Improwizacji Hamak ponownie na deskach Tarnogórskiego Centrum Kultury! Czas na oficjalne wbicie świeczuszki z numerem 2 w urodzinowy tort, bo chociaż od marca minęło sporo czasu, to w końcu, na drugą rocznicę działalności Hamak przygotował prawdziwą rozrywkową bombę w myśl zasady „albo grubo albo wcale”. Improwizacyjny szał znowu ogarnie Tarnowskie Góry, gdy na scenie zaprezentowany zostanie program złożony z najzabawniejszych krótkich form improwizacyjnych. Spodziewajcie się niespodziewanego! Wszystko, co wydarzy się na scenie, będzie w pełni oparte o nawet najbardziej szalone pomysły publiczności. W skrócie: nie ma dubli, drugich terminów, scenariuszy. Wszystko zadzieje się po raz pierwszy i nigdy więcej się nie powtórzy. Temperaturę podkręca fakt, że wraz z Hamakiem na scenie pojawi się znany i uwielbiany gość specjalny, a mianowicie polski artysta kabaretowy, prezenter radiowy i telewizyjny, były członek i lider kabaretu Łowcy.B – Mariusz Kałamaga! Co się stanie kiedy połączymy Hamaka z Mariuszem Kałamagą? Nie wiemy, bo wszystko zależy od publiczności. Możemy jedynie zagwarantować, że otrzymacie niepowtarzalne lekarstwo na ponurą jesienną aurę w postaci śmiechu podawanego sporymi dawkami!

UWAGA! ZMIANA TERMINU! Ostrzegaliśmy, że musicie oczekiwać nieoczekiwanego i stało się. Nieoczekiwanie musieliśmy zmienić termin wydarzenia i odbędzie się 5 LISTOPADA (piątek) o godz. 19:30 (zamiast 4 listopada o godz. 18:00). Bilety z 4 listopada zachowują ważność, a jeśli jeszcze nie kupiliście biletów, to możecie je już zakupić z nową datą. Za utrudnienia przepraszamy!

  • Teatr
  • Sala widowiskowa
  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Bilety: 20 PLN
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt