05
Niedziela
Grudzień
godz. 17:00

Kulturalne Mikołajki w TCK: koncert „Na zimowy czas” w wyk. zespołu Centrum Uśmiechu

Przed koncertem odbędzie się spotkanie z Mikołajem i rozdanie prezentów. Prezenty prosimy podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka oraz zaznaczyć godzinę w której chcielibyście żeby prezent został rozdany i dostarczyć wcześniej do TCK.

„Na zimowy czas”, to świąteczny program, pełen magii, uśmiechu i piosenek, które znają i kochają dzieci w całej Polsce. Koncert w wykonaniu Centrum Uśmiechu to interaktywne, świąteczne show, podczas którego trzy barwne postaci – Pan Orzeszek, Jagoda i Truskawka śpiewają piosenki o tematyce zimowo-świątecznej, nie zapominając o edukacyjnym wydźwięku koncertu – zdrowym i racjonalnym podejściu do jedzenia oraz aktywności fizycznych (nauka poprzez zabawę). Pomiędzy piosenkami artyści przeprowadzają konkursy o tematyce świątecznej, co składnia całą publiczność do udziału w zabawie.

Bilety: 15/12 zł.

TCK informuje, że wprowadza dodatkową pulę 50% miejsc na widowni, nie wliczonych do limitu, przeznaczonych wyłącznie dla osób POSIADAJĄCYCH Unijny Certyfikat Covid. Bilety z puli dostępne będą WYŁACZNIE w kasie TCK ZA OKAZANIEM imiennego Certyfikatu w wersji papierowej lub na urządzeniu mobilnym.

  • Koncert
  • Sala widowiskowa
  • Dzieci
  • Bilety: 15/12 PLN
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt