02
Niedziela
Październik
godz. 16:00

„Niezgaszalni”/ ,,Непогашені”

Georgia od najmłodszych lat marzy o tym, aby iść w ślady ojca i pracować w nowojorskiej straży pożarnej. Niestety, żyje w czasach, gdy kobiety nie mogą jeszcze wykonywać przypisanych mężczyznom zawodów. Wszystko to zmienia się jednak, kiedy tajemniczy sprawca zaczyna podpalać budynki na Broadwayu, a strażacy z Nowego Jorku – jeden po drugim – znikają w tajemniczych okolicznościach. W tej sytuacji zdesperowany burmistrz przywraca do służby ojca Georgii, który ma za zadanie przeprowadzić śledztwo i zatrzymać podpalacza. Aby pomóc tacie w trudnej misji, dziewczynka przebiera się za chłopaka i jako ochotnik „Joe” wstępuje w szeregi strażaków. Tak zaczyna się jej niezwykła przygoda, ale i zacięta walka z czasem, w której stawką jest nie tylko realizacja marzeń, ale też bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców miasta.

Rok: 2022, Francja, Kanada, reż. T. Ty, L. Zeitoun, czas trwania: 92 min., animacja, komedia, przygodowy, BO, DUBBING.

З раннього дитинства Джорджія мріє піти по стопах батька і працювати в пожежній частині Нью-Йорка. На жаль, вона живе в час, коли жінки ще не можуть виконувати роботу, покладену на чоловіків. Але все змінюється, коли таємничий злочинець починає підпалювати будівлі на Бродвеї, а пожежники Нью-Йорка загадково зникають один за іншим. У цій ситуації зневірений мер повертає на роботу батька Джорджії, якому доручено розслідувати та зупинити підпалювача. Щоб допомогти татові у важкій місії, дівчина вбирається хлопчиком і, як волонтер ,,Джо”, вступає до лав пожежників. Так починається її незвичайна пригода, але й запекла боротьба з часом, на кону якої не лише здійснення мрій, а й безпека всіх мешканців міста.

Рік: 2022, Франція, Канада, реж. Т. Тай, Л. Зейтун, тривалість: 92 хвилини, анімація, комедія, пригоди, БО, ДУБЛЯЖ.

  • Film
  • Sala widowiskowa
  • Dorośli, Dzieci, Młodzież, Seniorzy
  • Bilety: 14/18 PLN
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt