11
Wtorek
Styczeń
godz. 19:00

Podróże ze sztuką: „Blue Train. Granice, które przekraczamy, podróżując pociągiem z dziełami artystów…”

Podróżując ze sztuką znaleźliśmy miejsce w pociągu, a raczej w niezliczonych pociągach. Dzieła sztuki filmowej, malarskiej, literackiej prowadzą nas na kolejowe dworce, do wagonów pociągów, czasem nawet na ich dachy. Pociągi zabierają nas w najdalsze strony świata rzeczywistego i światów magicznych. Zapraszamy w podróż koleją z dziełami artystów…

Prowadzenie: dr Jacek Kurek.

TCK informuje, że wprowadza dodatkową pulę 70% miejsc na widowni, nie wliczonych do limitu, przeznaczonych wyłącznie dla osób zaszczepionych. Osoby, które zakupiły bilet z dodatkowej puli są zobowiązane do okazania przed wejściem na wydarzenie unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19 wraz z dokumentem tożsamości. Nieokazanie ww. dokumentów będzie skutkowało niewpuszczeniem na dane wydarzenie.

  • Spotkanie+ Sztuka
  • Sala widowiskowa
  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Bilety: 12 PLN
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt