07
Czwartek
Maj
godz. 17:00

Salonowa Pracownia Sztuki-warsztat „Lampiony – nowe życie starych słoików”

Majowa „Salonowa pracownia sztuki” to kolejne propozycje dla osób pełnych pasji i twórczej energii. Ponownie chcemy Was zainspirować do aktywności artystycznej, gdzie każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Nasze propozycje, w głównej mierze opierają się na kreatywnym upcyclingu. Upcycling polega na przetwarzaniu wtórnych odpadów, aby powstał produkt o wartości wyższej niż przetwarzane surowce. Nadajemy nowe życie starym i niepotrzebnym przedmiotom. Zmniejszamy ilość odpadów, które wyrzucamy jak na przykład: ścinki tkanin, papiery, różne opakowania. Dla uczestników „Salonowej pracowni sztuki” wszystko jest inspiracją i każda rzecz ma swój twórczy potencjał.

LAMPIONY – NOWE ŻYCIE STARYCH SŁOIKÓW

Lampiony, latarenki to jedne z najstarszych przedmiotów użytkowych człowieka. Dawniej głównie były źródłem światła, a obecnie stanowią nastrojową dekorację naszych domów.
Sposobów na wykonanie lampionów jest mnóstwo! My wykorzystamy to co mamy w naszych gospodarstwach domowych: czyli słoiki, stare tkaniny, sznurki wstążki itp. Omówimy proste metody wykonania efektywnych i unikatowych przedmiotów, które stworzą niepowtarzalny klimat naszych ogrodów, balkonów i salonów!

Lampiony
Lampiony
Lampiony

Instrukcja wykonania:

Lampiony
Lampiony
Lampiony
  • Warsztaty
  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt