24
Wtorek
Maj
godz. 16:00

Sensoraki – warsztaty sensoryczno-integracyjne / TCK w Opatowicach

Czy znacie to uczucie, gdy Wasze ciało i umysł są zrelaksowane? Czujecie się błogo i nic Was nie denerwuje. Ten stan to przeciwieństwo do przeciążenia wywołanego np. stresem. Badania dowodzą, że napięcie wywołane stresem dotykają nawet dziecko będące jeszcze w łonie matki. Eksperci szacują, że ponad 70% wizyt u lekarza spowodowane są chorobami i dolegliwościami związanymi z przewlekłym stresem. Chociaż życie bez stresu nie jest możliwe, można nauczyć się nad nim panować. Jednym ze sposobów na to są techniki relaksacyjne, które poznamy podczas tego spotkania.  Skupimy się na prawidłowym oddechu, napinaniu
i rozluźnianiu mięśni oraz ciekawych wizualizacjach przenoszących nas do krainy wyobraźni. Wszystko to w formie dobrej zabawy. Na koniec wykonamy także masę plastyczną, której proces twórczy również będzie przyjemny i relaksacyjny.

Wiek: 5-10 lat. 
Cena biletu 5 zł.

  • Warsztaty
  • TCK w Opatowicach
  • Dzieci
  • Bilety: 5 PLN
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt